BVP vidusskola

Vispārējā izglītība

Profesionālā izglītība

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunumi

Mācību ekskursija uz Daugavpils gaļas kombinātu un tirgu

1         Izglītības programmu „Ēdināšanas pakalpojumi” un „Veterinārmedicīna” audzēkņu iespaidi par mācību ekskursiju Daugavpils gaļas kombinātā un tirgū 2015.g. 27.janvārī:

> Daugavpils gaļas kombinātā bija interesanti vērot ražošanas procesus un uzzināt      cieto desu ražošanas noslēpumus, kā arī nogaršot gatavo produkciju. Tirgū mēs iepazināmies, kā veterinārās ekspertīzes laboratorijā veic dzīvnieku izcelsmes produkcijas un pārtikas produktu veterināro ekspertīzi un laboratoriskos izmeklējumus(Santa).

> Ekskursijā man visvairāk patika tas, ka parādīja dokumentācijas paraugus, un to, kā pieņem preces. Bija patīkami redzēt tīrību, kārtību un kolektīva saliedētību. Varu droši teikt, ka šī gaļas kombināta produkciju pirkšu(Ilvars).

> Man patika tas, ka visu labi paskaidroja un interesanti izstāstīja. Ļoti skaisti produkcija tiek safasēta un saprotami un skaidri noformēta(Ligita).

> Sevišķi interesanti bija vērot, kā strādā desu gatavošanas iekārtas un mehānismi. Un nogaršot šīs svaigi kūpinātās desas bija vēl foršāk(Egils).

> Tirgū man patika apskatīt visādus zivju kūpinājums. Pēc tirgus apmeklējuma mūs cienāja ar tēju un Latvijā ražotiem garšīgiem produktiem(Megija).

> Paldies par iespēju tuvāk iepazīt ražošanas un tirdzniecības procesus Daugavpils uzņēmumos(Kristīne).

2

3

4

5

6

6 1

7

8

9

10

11

12