BVP vidusskola

Vispārējā izglītība

Profesionālā izglītība

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunumi

No Līgo līdz Pirmajai Adventei

DSC 0358       Kad ir iedegta Pirmā adventes svece un straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki, uzdodam sev jautājumu – Kāds ir bijis šis – 2015. gads? – Kāds ir bijis Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas skrējiens laika posma no Līgo līdz Pirmajai Adventei? Atbilde ir viena – notikumiem bagāts.

      Jūnijā – līgojām kopā un mācījām latviešu tradīcijas Amerika Latviešu Apvienības jauniešu grupai “Sveika, Latvija!” – tapa ne tikai mazie ziedu un ozolzaru vainadziņi, bet arī lielākais Līgo vainags novadā. Iegūti jauni draugi, pieredze un pozitīvas emocijas. Jūlijā raitā dejas solī tika izdejoti Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki.

       Vasara Bebrenē bija bagāta ar nometnēm. Jau ceturto gadu Bebrenē notika Humānās pedagoģijas dienas skolotājiem. Skolotāji no daudzām Latvijas skolām mācījās, dalījās pieredzē, guva jaunas idejas savam ikdienas darbam. vairāk nekā 100 bērni un jaunieši pulcējās kristīgajā nometnē “Dievs ir ļoti, ļoti labs”. Skolēni, kuri vēlējās radoši darboties un iegūt pamatprasmes izjādēs ar zirgiem, darbojās bērnu vasaras tūrisma un zirgu jāšanas sporta nometnē “Spirit”.

      Tā Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas skolotāji un darbinieki izsmaržoja vasaru un klāt bija rudens ziedu ceļš pie mūsu Brīvības pieminekļa, skolas zvana skaņas, skolēnu balsis gaiteņos un jauna skrējiena taisne ar ikdienas darbiem, pasākumiem, pārsteigumiem un svētkiem. Nokārtoti pirmie profesionālās kvalifikācijas eksāmeni, oktobrī izdancots pirmais šī mācību gada izlaidums.

      Dāvana Latvijas dzimšanas dienā – labi padarīts darbs, par ko paldies visam skolas kolektīvam. Skola saņēma Draudzīgā aicinājuma fonda balvu – Lielo Pūci – kopvērtējumā profesionālo vidusskolu grupā iegūstot augstāko vērtējumu skolu reitingā.

      Ir pienācis pārdomu laiks, Ziemassvētku gaidīšanas laiks, laiks kad jāaptur skrējiens un mazliet jāpadomā. 30. novembrī kopā aizdedzām Pirmo Adventes svecīti mūsu Adventes vainagā, lai gaišs ceļš uz ticību, cerību un mīlestību … uz Ziemassvētkiem.

     Ticiet brīnumam un tas piepildīsies, gaidiet brīnumu un tas atnāks, dalieties brīnumā un tas sagādās prieku gan sev, gan citiem.

     Klusu un domās baltu Ziemassvētku gaidīšanas laiku.

Bebrenes VP vidusskolas

direktore Ērika Šaršune

DSC 0083

DSC 0110

DSC 0202

DSC 0207

DSC 0228

DSC 0744

DSC 0903

DSC 0916

DSC 0959

DSC 1086

DSCF8182

DSC 0190DSC 0201

DSC 0247

DSC 0431

DSC 0374

DSC 0379DSC 0395

DSC 0369