BVP vidusskola

Vispārējā izglītība

Profesionālā izglītība

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunumi

Komandas Moli un Bio-Beps – konkursa „Domā loģiski, radi bio!” finālistes

1 e      Konkursa „Domā loģiski, radi bio!” fināls notika 25.maijā Rīgā. Lai tiktu finālā, topošie pavāri un ēdināšanas pakalpojumu speciālisti no visas Latvijas veidoja ēdienkarti sākumskolas skolēnu ēdināšanai uz vienu mācību nedēļu un nosūtīja to vērtēšanai.

        Pēc rezultātu apkopošanas tika noteiktas finālistes - 10 komandas. Mēs - divas komandas Moli un Bio-Beps no Bebrenes VP vidusskolas Profesionālās izglītības nodaļas iekļuvām 10 izvēlēto komandu vidū. Konkursā piedalījās Luīze Bisle, Monta Kovaļevska, Inese Polovaja, Ligita Trušele un Anastasija Veselovska. Ēdienus vērtēja gan profesionāļi, gan bērni - sākumskolas eksperti. Mums ir liels prieks, ka mēs tikām finālā un ka ieguvām brīnišķīgu iespēju tikties ar patiesi populāriem cilvēkiem, kā arī iespēju vairāk iedziļināties tēmā par bio produktiem – cik tie ir garšīgi, lēti, viegli pagatavojami un bagātīgi ar dažādām uzturvielām

      „Es gatavoju auksto gaļas un kefīra zupu-okrošku. Man šis konkurss ļoti patika. Bija bail, bet taja pašā laikā interesanti, kas no tā visa sanāks. Konkursa laikā pārliecinājos, ka arī no bioloģiskiem produktiem var radīt gandrīz vai kā „mākslas lietas”(Inese). 

       „Es izvēlējos pagatavot dārzeņu sautējumu. Man šis brauciens šķita ļoti interesants un pamācošs. Piedaloties konkursā, paplašināju savas zināšanas par bio produktiem, kā arī, strādājot pie ēdiena dekorēšanas, iemācījos vairākus dekorēšanas paņēmienus vienam ēdienam. Rīgā iepazinos ar populāriem cilvēkiem – Ivetu Vējoni, Ingmāru Ladigu un Evelīnu Stradiņu”(Luīze).

      „Mans uzdevums bija pagatavot melleņu cepumu drupaču krēmu. Šis konkurss sākumā šķita ļoti viegls un atraktīvs, bet īstenībā mēs, visa komanda, ieguldījām ļoti daudz darba, protams, ne bez skolotāju palīdzības. Visu konkursa laiku mums ļoti palīdzēja skolotājas Olga Dogžina un Anita Jakubāne. Par ko sakām lielu PALDIES!”(Anastasija).

Moli un Bio-Beps dalībnieces

2 ea

3 f

4 l

5 l

6 p

7 n

8 a

9 s

9 t

10 u