BVP vidusskola

Vispārējā izglītība

Profesionālā izglītība

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunumi

Vasaras izlaidums - 2016

1 IMG 3478       Līgo dienas priekšvakarā Bebrenes VPV Profesionālās izglītības nodaļas absolventi svinēja savu izlaidumu. 22.jūnijā izglītības dokumentus par iegūto profesionālo kvalifikāciju saņēma audzēkņi, kas mācījās izglītības programmā „Ēdināšanas pakalpojumi”. Skolu absolvēja 5 ēdināšanas pakalpojumu speciālisti un 8 pavāri.

      Paldies vecākiem par to, ka mums uzticējāt savas atvases, atradāt laiku un iespēju viņus skolot, par to, ka uzklausījāt mani kādā grūtākā brīdī un uzticējāt man savas raizes. Paldies vēlos pateikt skolotājiem, kuri visu šo laiku mācīja audzēkņus, pacieta viņu nepaklausību gan ikdienā, gan stundu laikā un vienmēr bija pretimnākoši. Vēlos pateikt paldies dienesta viesnīcas darbiniekiem, kuri lielākai daļai absolventu bija kā otrie vecāki, bet dienesta viesnīca - otrās mājas. Kā arī paldies par to, ka palīdzējāt viņiem tikt galā ar patstāvīgo dzīvi un atbalstījāt grūtos brīžos. Paldies pašiem absolventiem par to, ka man uzticējāt savus priekus, piedzīvojumus, pārdzīvojumus un noslēpumus, ka ieklausījāties manī un sapratāt mani.

      Mīļie absolventi, lai kādā pasaules malā jūs nebūtu, pielietojiet dzīvē iegūtās prasmes un iemaņas, esiet zinoši un zinātkāri. Gaidām ciemos uz salidojumiem, lai apskatītu skolas un dienesta viesnīcas izmaiņas, satiktu kursabiedrus, skolotājus un apciemotu draugus Bebrenē...

Audzinātāja Ērika Naglinska

2 IMG 3481

3 IMG 3517

4 IMG 3494

5 IMG 3489

6 IMG 3488

7 DSC 6116

8 DSC 6126

9 IMG 3521

10 DSC 6174