BVP vidusskola

Vispārējā izglītība

Profesionālā izglītība

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunumi

Vasara Bebrenes vispārizglītojošajā un profesionālajā vidusskolā

DSC 2051        Ieraugot zirnekļu tīklus un kādu gaisā virpuļojušu dzeltenu lapu, ir skaidrs, ka vasara ir paskrējusi ļoti ātri. Kādam tā bija par karstu, citam saulītes pietrūka, kādam par garu, citam par īsu. Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas kolektīvam vasara bija piepildīta ar darbīgām radošām aktivitātēm, ar jaunas pieredzes gūšanu un dalīšanos ar savu pieredzi.

       Jau piekto gadu pēc kārtas uz skolotāju vasaras skolu Bebrenē pulcējās skolotāji no visas Latvijas uz Latvijas Humānās Pedagoģijas asociācijas rīkotajiem pasākumiem pedagogiem. Skolotāji dalījās pieredzē, klausījās lektoros no kaimiņvalstīm, iepazina Bebreni, Ilūkstes novadu un darbojās radošajās darbnīcās.

        Augusta beigās skolā notika Britu padomes un Latvijas Angļu valodas skolotāju asociācijas rīkotā vasaras skola angļu valodas skolotājiem. Kā daudzkrāsaina varavīksne Bebrenes skolu piepildīja skolotāji no visas Latvijas, tika pārstāvēta Kurzeme, Vidzeme, Zemgale un Latgale. Vasaras skolas dalībniekus uzrunāja Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Tims Kolejs. Vēstnieks ieauda savu stāstu Latvijas ceļā, kurš top Bebrenes VP vidusskolā kā dāvana Latvijai lielajos svētkos, iepazinās ar seno latviešu kāzu tradīcijām un nogaršoja mūsu – Bebrenes putru … un atkal skolai jauna pieredze, jauni domubiedri, atziņas, radošās aktivitātes, sarunas, saksofona skaņas un emocijas jaunam darba cēlienam..

       Paldies visiem, kuri izdzīvoja šo vasaru kopā ar mums!

     Cilvēks tik ilgi dzīvo, kamēr kādam ir vajadzīgs. Lai mums visiem nepietrūkst cilvēku, kuriem esam vajadzīgi.

 Bebrenes VP vidusskolas

direktore Ērika Šaršune

DSC 2052

DSC 2083

DSC 2094

DSC 2113

DSC 2128

DSC 2158

DSC 2169

DSC 2170

DSC 2171

DSC 2173

DSC 2180

DSC 2190

DSC 2192

DSC 2200

DSC 2202