BVP vidusskola

Vispārējā izglītība

Profesionālā izglītība

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunumi

Sadarbība atjaunota

DSC 0634      Pagājušā mācību gada nogalē Bebrenes vispārizglītojošajā un profesionālajā vidusskolā viesojās Smiltenes tehnikuma IP “Veterinārmedicīna” pedagogi. Abu skolu skolotāji dalījās pieredzē un apguva tālāk izglītības programmu “Mācību līdzekļu, palīglīdzekļu un stimulatoru izmantošanas iespējas veterinārmedicīnas programmas apguvē”.

        Šī gada 9. maijā, Eiropas dienā, mūsu skolas skolotāji un veterinārmedicīnas kursu audzēkņi viesojās Smiltenes tehnikumā. Izglītojošo lekciju par suņu un kaķu ēdināšanu ar komerciālo barību lasīja mūsu skolas absolvente, tagad SIA "Bertas nams" tirdzniecības menedžere, Jolita Strode. Iepazināmies ar renovētajām Smiltenes tehnikuma ēkām. Turpinājumā abu skolu audzēkņi mērojās zināšanām draudzīgā konkursā ar veterinārijas elementiem. Ieguvēji bijām visi, jo uzzinājām vairāk par mācību programmās iekļauto vielu. Paldies Smiltenes tehnikuma skolotājiem un audzēkņiem par sirsnīgo uzņemšanu. Ceram, ka turpmāk stiprināsies saikne starp divām līdzīga profila skolām, kurās māca veterinārārsta asistentus.

                                                                                                     Anda Vaļuka un Ērika Purple

IMG-20170510-WA0019

IMG 8255

IMG 8259