BVP vidusskola

Vispārējā izglītība

Profesionālā izglītība

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunumi

Spēle „Gudrs, vēl gudrāks”

Gudrs vel gudraks      Latvijas televīzijas spēlē „Gudrs, vēl gudrāks” 25.janvārī savas zināšanas pierādīja divpadsmit Latvijas 11. klašu skolēni. Uz pusfinālu televīzijā tika uzaicināts arī Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas skolēns Ilmārs Mežaraups.

       Mums, faniem un atbalstītājiem, bija iespēja vērot saliedēto televīzijas raidījumu veidotāju darbu un sajust kameru tuvo klātbūtni, tajā pat laikā Ilmārs ar klases audzinātāju Ilonu Jegorovu paviesojās grimmētavā, kas bija daļa no interesantās televīzijas aizkulišu pasaules.

      Uzdotie jautājumi konkursa dalībniekiem bija ļoti vispusīgi, prasīja gan lielu erudīciju, gan arī nedaudz veiksmes. Konkursa noslēgumā visus klātesošos priecēja mūziķis „Punkts uz i”.

       Bebrenes VP vidusskolas kolektīvs, līdzjutēji un klases audzinātāja priecājas par Ilmāra sasniegumiem televīzijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” pusfinālā un par iespēju piedalīties spēles 11.klašu finālā.

      Martā filmēšanas grupa viesosies Bebrenē, lai tuvāk iepazītos ar Ilmāra skolu un ikdienas gaitām, savukārt TV ekrānos raidījumu varēs vērot 16. martā.

Bebrenes VP vidusskolas,

11.klases skolniece,

Simona Ostrovska