BVP vidusskola

Vispārējā izglītība

Profesionālā izglītība

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunumi

Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola aicina apgūt:

bvpvIP „Veterinārmedicīna” profesionālo kvalifikāciju – Valsts pilnvarota veterinārārsta palīgs kautuvēs un gaļas sadales uzņēmumos

Profesionālās tālākizglītības programma 960 stundu apjomā

Izglītības programma ir izstrādāta saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu. Mācību laikā izglītojamie iegūst pamatzināšanas un prasmes par lauksaimniecības sektora un gaļas nozares organizāciju un ražošanas metodēm, kaušanas un izciršanas tehnoloģiju, dzīvnieku labturību saimniecībā un transportējot, labas lopkopības praksi, dzīvnieku slimībām, slimību uzraudzību, kautu dzīvnieku anatomiju un patoloģijām, dzīvnieku pirmskaušanas apskati, paraugu ņemšanas procedūru un pēckaušanas veterināro ekspertīzi.

Kursu noslēgumā iegūst profesionālās kvalifikācijas apliecību, kura dod tiesības strādāt par valsts pilnvarota veterinārārsta palīgu kautuvēs un gaļas sadalīšanas uzņēmumos.

- Iepriekš iegūtā izglītība: pamatizglītība

- Maksas kursi: maksa 600 EUR

- Pieteikšanās uz kursiem : tālr. 65425966, 29252659, 26431273

- Pieteikšanās līdz 2018.gada 31. oktobrim

- Mācību laiks : 2018.gada 05.novembris – 18. aprīlis

Adrese: „Bebrenes muiža”, Bebrenes pagasts, Ilūkstes novads, LV-5439

Mājaslapa: www.bebrene.lv, www.draugiem.lv/bpv

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.